JTravel.nl / Copyright © JTravel.nl

Een impressie van de door mij gemaakte foto’s tijdens mijn wandeling door de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023. Bekijk hier de foto's van de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023.

 

Mijn 1e bezoek aan de Amsterdamse Waterleidingduinen in 2023 is op 24 januari. Ook nu begint mijn wandeling bij ingang Panneland.

Het is koud en grauw. Als ik aankom is het heel erg rustig bij de parkeerplaats en het fietsenrek. Ook met dieren is het heel erg rustig, want ik zie pas op het Groot Zwarteveld de eerste damherten, zaagbekken, een torenvalk en andere vogels. Tijdens mijn wandeling zie ik op twee plekken een ijsvogel. Ik heb ondanks dat ik geen vos wel blij want ik heb een paar ijsvogels gezien. Het is in het gebied erg rustig, er zijn hele stukken waar ik geen mens tegenkom. Ik heb wel eens een mooiere dag in de Amsterdamse Waterleidingduinen gehad. Ik loop terug naar de de uitgang.

Hieronder vindt u een impressie van de door mij gemaakte foto's tijdens deze wandeling door de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023. Geniet van de foto's.

In de afgelopen jaren heb ik veel wandelingen in de Amsterdamse Waterleidingduinen gemaakt. Foto's van deze bezoeken kunt u zien door te klikken op één van foto's in het artikel foto's Amsterdamse Waterleidingduinen.

Meer informatie over de Amsterdamse Waterleidingduinen kunt u vinden in het artikel informatie.

 


Plattegrond met de wandeling op 24 januari 2023 in de Amsterdamse Waterleidingduinen Paddenstoelen in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Paddenstoelen in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een aalscholver in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Damherten in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een damhert in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een damhert in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Damherten in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Damherten in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een damhert in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een torenvalk in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een torenvalk in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een torenvalk in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een grote zaagbek (mannetje) in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een damhert in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Het landschap in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een grote zaagbek (vrouwtje) in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een ijsvogel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl Een merel in de Amsterdamse Waterleidingduinen op 24 januari 2023<br/>Copyright © JTravel.nl

 


Volg JTravel op Facebook, Instagram, Twitter, Mastodon, Pinterest, Bloglovin' en YouTube.

 

Bewaar op Pinterest

Ik maakte een wandeling in een koude Amsterdamse Waterleidingduinen. Dit keer zag ik twee ijsvogels, damherten, een grote zaagbekken en een torenvalk, Mijn foto’s zie je hier. Kijk je mee? #awd #ijsvogel #damhert #damherten #torenvalk #grotezaagbek #wandelen #hiken #jtravel #jtravelblog #fotos Ik maakte een wandeling in een koude Amsterdamse Waterleidingduinen. Dit keer zag ik twee ijsvogels, damherten, een grote zaagbekken en een torenvalk, Mijn foto’s zie je hier. Kijk je mee? #awd #ijsvogel #damhert #damherten #torenvalk #grotezaagbek #wandelen #hiken #jtravel #jtravelblog #fotos Ik maakte een wandeling in een koude Amsterdamse Waterleidingduinen. Dit keer zag ik twee ijsvogels, damherten, een grote zaagbekken en een torenvalk, Mijn foto’s zie je hier. Kijk je mee? #awd #ijsvogel #damhert #damherten #torenvalk #grotezaagbek #wandelen #hiken #jtravel #jtravelblog #fotos

Ik maakte een wandeling in een koude Amsterdamse Waterleidingduinen. Dit keer zag ik twee ijsvogels, damherten, een grote zaagbekken en een torenvalk, Mijn foto’s zie je hier. Kijk je mee? #awd #ijsvogel #damhert #damherten #torenvalk #grotezaagbek #wandelen #hiken #jtravel #jtravelblog #fotos Ik maakte een wandeling in een koude Amsterdamse Waterleidingduinen. Dit keer zag ik twee ijsvogels, damherten, een grote zaagbekken en een torenvalk, Mijn foto’s zie je hier. Kijk je mee? #awd #ijsvogel #damhert #damherten #torenvalk #grotezaagbek #wandelen #hiken #jtravel #jtravelblog #fotos Ik maakte een wandeling in een koude Amsterdamse Waterleidingduinen. Dit keer zag ik twee ijsvogels, damherten, een grote zaagbekken en een torenvalk, Mijn foto’s zie je hier. Kijk je mee? #awd #ijsvogel #damhert #damherten #torenvalk #grotezaagbek #wandelen #hiken #jtravel #jtravelblog #fotos

 

Deel dit artikel

Reacties mogelijk gemaakt door CComment